X
 26.02.2015 Култура

Најмалку посетуваните земји во светот


Сте помислиле некогаш да патувате во Палау? Не е чудно. Се чини дека само мал дел од светот помислил на тоа. Ова се најмалку посетуваните земји на светот. Посетете ги наредниот пат кога нема да имате идеја за патување.

Тука некаде сме и ние...

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура