X
 13.03.2015 Живот

Не сте живееле доколку не ги видите овие места на Земјата


Колкупати треба да пишуваме дека Земјата е прекрасна за да ве поттикнеме да ја истражувате повеќе? Можеби овие фотографии ќе ве инспирираат да го сторите тоа. Ова се некои од најубавите земји претставени низ една фотографија.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот