X
 16.04.2015 Живот

Најкреативните интерактивни дизајни на производи

Интерактивното пакување е одличен начин да го направи производот забавен, незаборавен, а понекогаш и покорисен. Овие интерактивни пакувања се повеќе од само една паметна слика - тие му дозволуваат на потрошувачот да комуницира со производите на начин на кој му даваат поголема вредност отколку само производот. 

 

дизајн

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот