X
 09.02.2015 Култура

Хорор филмови кои треба да ги погледнете оваа година

Иако повеќето од вас овој период времето си го пополнуваат со планови за Св. Валентин, романтични комедии и топло чоколадо, некои од вас бараат страшен хорор филм од кој ќе му полазат морници.  Оваа филмска година нуди неколку ветувачки страшни филмови, а ние ви ги нудиме најдобрите.

 

1. The Lazarus Effect

 2. Paranormal Activity: The Ghost Dimension

 3. Muck

 4. Final Girl

 5.  It Follows

 6. Unfriended

 7. Amityville: The Awakening

 8.  Insidious: Chapter 3

 

9. Poltergeist

 

 

10. Crimson Peak

 

11. 31


Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура