X
 27.04.2015 Образование

Земјите од светот со поддршка за Средношколскиот пленум

Пристигнува поддршката за Средношколскиот пленум од земјите низ светот. Поддршка пристигнува од Малта, Швајцарија, Канада, Финска, Дубаи, Данска, Словенија...

 

поддршка

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование