X
 01.05.2015 Технологија

Мислиме дека ви треба нова позадина на телефонот


Веќе е мај, па редно е и да го освежиме малку животот со почетокот на месецов. Доколку не останатиот дел од животот, можеме барем да ја освежиме позадината на телефонот, не? Бесплатно е и лесно за промена, а со вакви позадини нема да се двоумите двапати пред да го сторите тоа.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија