X
 08.05.2015 Култура

Работи кои денешните деца никогаш нема да ги разберат

Но затоа вие генерациите пред 90-те, совршено ги разбирате и сфаќате. Нели?

 

 generacija

 

Линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура