X
 22.05.2015 Живот

Најбогатите жени во модата


Најбогатите 10 жени во модата доаѓаат од повеќе различни земји. Повеќето се Американки, но тука се присутни и Италијанките и Французинките. Некои од нив се збогатиле со помош на своите родители или сопрузи, но повеќето од нив се заслужни за своето богатство.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот