X
 24.05.2015 Живот

Никогаш не е доцна за забава


Никогаш не е доцна да се забавувате. Спомените кои ги помниме цел живот се токму оние кои се формирани кога сме направиле нешто необично. Нека овие фотографии бидат вашата инспирација да правите необични работи, без разлика на возраста.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот