X
 17.06.2015 Технологија

Најбрзите нешта во светот

Ви нудиме видео кое ги прикажува 10-те најбрзи нешта на планетата Земја.

 

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија