X
 12.07.2015 Живот

Како би изгледале суперхероите доколку би ја дочекале староста?

Поп уметникот Алекс Солис е доста талентиран, а тоа го докажува и неговиот најнов проект во кој нашите омилени суперхерои ги прикажува како стари луѓе.

 

стари

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот