X
 14.07.2015 Забава

Верувале или не, фотографиите се направени без Фотошоп

Фотографии за кои нема да ви се верува дека не се воопшто „допрени“ со Фотошоп.

 

fotoshop

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава