X
 20.07.2015 Забава

Забавни совршени случајности


Совршена случајност е кога пред вас се наоѓаат различни камиони на кои пишува Тејлор Свифт или да најдете две продавници именувани „Марио“ и „Луиџи“ една до друга. Уште такви случајности ќе пронајдете во галеријата.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава