X
 28.10.2017 Забава

Неверојатни докази што покажуваат дека децата се навистина чудни

Да се биде родител е забавно и токму затоа децата се непресушен извор на изненадувања. Понекогаш се однесуваат прилично апсурдно, а ова го докажуваат и овие фотографии.

deca

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава