X
 21.08.2015 Технологија

Интересни производи дизајнирани од производителите на автомобили

Дизајнерите на автомобили се доста иновативни - доколку посетите студиото на било кој производител на автомобили во светот, ќе забележите дека се преполни со предмети кои не се поврзани со автомобили, создадени од самите дизајнери.

 

производ


Ова се некои од најдобрите гаџети и предмети кои немаат никаква врска со автомобилите.


ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија