X
 29.09.2015 Живот

Најголемите рекорди за храна низ светот

Сендвичи, торти, и други видови на храна кои дефинитивно изненадуваат и рушат рекорди со нивната големина и тежина.

 

храна

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот