X
 06.12.2017 Забава

Совршено темпирани фотографии што ќе ве збунат

tempirani

Можеби не сте најдобриот фотограф во светот, но некогаш целиот универзум се усогласува, така што сè што треба да направите е да го притиснете копчето на апаратот, на вистинското место, во вистинското време, со што ќе успеете да создадете една смешна случајност или убава илузија.

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава