X
 02.10.2015 Образование

Зошто универзитетот не ве подготвува за вистинскиот свет?


Можеби ве учи на факти и равенки, но ниту еден универзитет не ве учи како да пораснете и каков е вистинскиот живот потоа.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование