X
 04.10.2015 Култура

Најочекуваните филмови за 2016 година

Филмските критичари ја најавуваат 2016 како доста плодна филмска година, а следните филмови гледачите едвај чекаат да излезат.

 

филм

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура