X
 10.10.2015 Наука

Што е фантомската временска хипотеза?

Дали сте слушнале за фантомската временска хипотеза? Погледнете го видеото, нуди доста интересни информации, а можеби годините 614-911 воопшто не се случиле.

 

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Наука