X
 14.10.2015 Забава

Доколку книгите би имале подобар наслов...

Доколку книгите би имале подобар и поискрен наслов, сето тоа веројатно би изгледало вака.

 

наслов

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава