X
 16.10.2015 Култура

Неуспешно поздравување

Непријатна ситуација во која многумина од нас се нашле, и е прилично незгодна и засрамувачка. 

 

petka

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура