X
 14.11.2015 Култура

Најдобрите фотографии направени без грам "Photoshop"


Природата и човекот се одлични во создавањето уметност, засебно но и комбинирано. Кога функционираат заедно се создаваат ремек-дела. „Брајт сајд“ направи колекција од фотографии кои претставуваат ремек-дела на човекот и природата. За ниту една од нив не е искористен „Фотошоп“.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура