X
 06.12.2015 Живот

Проблеми кои нашите деца никогаш нема да ги имаат


Тешко е да се замисли дека некои деца родени во 2008 тргнуваат на училиште годинава. Мора да се признае дека сите ние сме диносауруси за новите генерации. Да се потсетиме на некои мали проблеми со кои се соочувавме додека растевме.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот