X
 17.12.2015 Живот

Најдоброто од "Photoshop" за 2015 година


„Photoshop“ може да направи речиси секој да изгледа беспрекорно. Иако генерално се гледа во негативен контекст поради нереалистичните стандарди кои се наметнуваат со помош на програмот, мора да признаеме дека има многу повеќе во него.

Тоа е алатка која може да се користи за забава. Ваквите фотографии секогаш се одобрени од публиката. Ова се најдобрите забавни фотографии направени со „Photoshop“ годинава.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот