X
 17.03.2016 Живот

Фотографии кои сумираат како ви оди овој семестар

Дефинитивно и тоа како ќе се пронајдете во овие ситуации, особено ако овој семестар и не беше така добар.

 

учење

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот