X
 22.05.2015 Живот

Доказ дека студентскиот живот е тежок и исцрпувачки

Кога ќе ве совладата уморот и не можете повеќе да ги држите очите отворени, не ве интересира каде се наоѓате, сама барате можност да потонете во сон.

 

умор


Дека уморот во случајот на овие студенти не познава ни место ни време, најдобро ќе ви покаже фотогалеријата - линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот