X
 30.12.2015 Живот

Новогодишните цели за следната година на успешните луѓе

2016 година е токму позади аголот, па време е да размислите за вашите новогодишни цели. Доколку немате идеја, со вас ги споделуваме одлуките на лидерите на најголемите и најуспешните компании, нивните новогодишни цели за следната година. Откријте која е нивната одлука за тоа како ќе ја започнат следната година и што планираат да постигнат во новата 2016.

 

успешни

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот