X
 15.12.2018 Забава

Родители им го исклучуваат телевизорот на децата додека тие играат игра. Ова се нивните реакции

Познатиот американски водител Џими Кимел имаше интересен предизвик за родителите. Тој побара од нив да им се прикрадат на своите деца додека играат „Фортнајт“ и да им го исклучат телевизорот.

Реакциите на децата се различни, но тие претежно се бесни, користат недолични зборови и викаат.

Погледнете ја снимката.

Подготвил: Билјана Арсовска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава