X
 01.01.2016 Живот

Фотографии со кои ќе се заљубите во зимата


Температурите се намалуваат. Иако ова може да ја направи зимата помалку омилена меѓу населението, многумина ја ценат и убавата страна од годишното време. Дел од нив се професионални или аматерски фотографи и веќе работеле на тоа и ние да ја засакаме зимата како и нив. Нивните слики се фасцинантни.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот