X
 22.03.2016 Живот

Креативни реклами на автобуси во кои ќе погледнете двапати

 
Мислевте дека возењето со автобус е здодевно? Во овие автобуси, сигурно не е. Ова искуство е забавно и за останатите учесници во сообраќајот со вакви реклами.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот