X
 25.06.2016 Здравје

Луѓе кои се каат што купувале на интернет


Пазарењето на интернет звучи како добра идеја се' додека не ви пристигне нешто сосема бескорисно и комплетно различно од она на фотографиите од продавачот. „Bored panda“ состави листа од најбескорисните купени производи на интернет.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Здравје