X
 25.08.2015 Технологија

Време е да ги запознаете сите скриени поволности на "Google"


Кој може да го замисли животот без „Google“? Пребарувачот е составен дел од нашето секојдневие веќе повеќе години. Откриваме нови начини на кои може да го искористите најдоброто од него.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија