X
 27.06.2016 Образование

Студентите не дозволуваат влез во Ректоратот на УКИМВработени во Ректорат и ректорот Велимир Стојковски утрово ги дочека блокиран влез од страна на студенти, кои го бојкотираат изборот за нов ректор на УКИМ, закажан за 10 часот.


Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование