X
 27.07.2016 Култура

Најубавите жени во поранешна Југославија


Се сеќавате ли на актерките, пејачките и манекенките од поранешна Југославија? Ова се некои од најубавите.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура