X
 19.08.2016 Живот

Запознајте ја Русинката со најхрабрите селфи фотографии

Запознајте ја Анела Николау - фотограф која ги создава најопасните селфи фотографии кои некогаш сте ги виделе.

 

selfi


Ангела секогаш бара нови предизвици и авантури - и додека ги доживува, таа не заборава да направи селфи (или некој да ја фотографира). Од стоењето на работ на облакодер, до работ на покривот на висока зграда - сите нејзини фотографии се истовремено убави и храбри.

Предупредување: Не го правете ова доколку не сте искусни.

 

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот