X
 03.09.2016 Забава

Еволуција на штиклите

Високи потпетици што се носеле во изминатите 100 години. Некои од нив денес пак се во мода.


Подготвил: А.Д.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава