X
 18.05.2015 Култура

Најкреативните дипломски капи

Од моментот кога ќе ставите наметка и капа, лесно е да се вклопите во сите тие дипломци. Меѓутоа, креативноста со која се создадени овие дипломски капи навистина ги издвојуваат овие дипломци од останатите. Дефинитивно заслужуваат заслуга за нивните напори.

 

diploma

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура