X
 09.08.2016 Забава

Дали ова е најлошата професија на Олимпијадата?

Фотографијата проследена со неколку зборови стана популарна низ интернетот.  Со повеќе од 10.000 твитови и лајкови, корисникот на Твитер @CJBForHeisman заслужува златен медал за оваа фотографија.

„Ако некогаш се чусвтвувате бескорисно, запомнете дека некој е спасител за олимписките пливачки настани“, пишува во описот на фотографијата.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава