X
 14.10.2016 Живот

Неверојатниот поглед од пилотската кабина

Како изгледа небото кога го гледате од пилотската кабина? Професионален пилот го фотографирал неверојатниот поглед  додека со авионот летал низ различни места во светот. Погледнете ги неговите фотографии. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подготвил: Маја Пероска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот