X
 22.04.2015 Живот

Фотографии кои докажуваат колку човек може да биде талентиран

Креативностаи храброста на човекот понекогаш зазема таква форма што кога ќе ги погледнете резултатите од таа креативност, останувате вчудоневидени од нивото на талент. Овие фотографии се доказ за тоа.

 

талент

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот