X
 14.12.2016 Живот

Трикови кои ќе ви заштедат време во кујната

Празниците се зад аголот, а тоа значи и многу семејни собири, многу храна и многу време поминато во кујната. Но, со овие трикови ќе си заштедете многу време и енергија.

 

кујна

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот