X
 19.01.2017 Забава

Анти-таленти за декорирање на домови

Од ужасни тапети, до најлоши декорации; овие луѓе мораат да изнајмат помош за повторно декорирање на нивните домови.

 

декорации

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава