X
 08.03.2017 Култура

Моќта на жената низ фотографии

Никогаш не ја потценувајте моќта на жената - или на 100 жени!

празник

Линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура