X
 08.03.2017 Забава

Несоодветни детски цртежи кои не изгледаат така невино

Понекогаш детските цртежи знаат да бидат одличен извор на шеги - и тоа најчесто шеги само за возрасните. Во продолжение ви прикажуваме урнебесно несоодветни детски цртежи кои не изгледаат така невино.

crtezi

Линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава