X
 20.04.2017 Наука

Најважните предизвици со кои се соочува светот денес

На ова четири минутно видео можете да ги слушнете најважните зборови некогаш кажани.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Наука