X
 24.04.2017 Здравје

Вкусни идеи за оброци кои содржат помалку од 400 калории

Со празниците позади нас, сите се чувствуваме како да сме добиле некое килце плус. Освен тоа, летото е позади аголот, па добро би било доколку го подобриме нашиот физички изглед за да се чувствуваме одлично во костимот за капење.

калории
Фото: Gimme Delicious

Со тоа на ум, ви нудиме прекрасни оброци кои немаат многу калории и се доста вкусни.

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Здравје