X
 13.05.2017 Култура

Најкултните филмски реплики на сите времиња

Од „Annie Hall“ до „Zoolander“ ова се најкултните филмски реплики на сите времиња.

film

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура