X
 08.07.2017 Култура

Филмови со суперхерои што наскоро ќе може да ги гледате

Ако сте љубители на филмови со суперхерои, за вас имаме среќна вест. Наскоро ќе имате можност да гледате 11 филма, меѓу кои се и „Спајдермен“ и „Тор“.

војник
Фото: imdb

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: М.Д.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура