X
 01.10.2017 Култура

Нови трејлери за оваа недела

Во продолжение ви нудиме трејлери од филмови кои ќе можеме да ги погледнеме наскоро во кино

„Annihilation“


„Maze Runner: The Death Cure“


„Spielberg“


„Waco“


„Gotti“


„Creep 2“


„Darkest Hour“


„Bill Nye: Science Guy“


„The Killing of a Sacred Deer“

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура